11 listopada 2025 roku o godzinie 18:00 odbył się mecz piłki nożnej halowej „Dla Niepodległej” w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.
W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny:
– Reprezentacja Polski Księży
– Reprezentacja LKS Start Słupia
– Reprezentacja MKS Unii Sędziszów



























































































